REZULTATELE CONCURSULUI „SPEAK OUT”

SPEAK OUT  

ETAPA JUDEȚEANĂ, 11 MAI 2017

 

REZULTATE FINALE

 

NR CRT NUMELE SI PRENUMELE CLASA SCOALA SECȚIUNE PROFESOR ÎNDRUMĂTOR PUNCTAJ PREMIU
1 CIMPEAN IMOLA V Colegiul National ”Petru Rares” Beclean A MURESAN LAVINIA 98 PREMIU SPECIAL ”ESENTZA”
2 DENES AMALIA V Colegiul National ”Petru Rares” Beclean A MURESAN LAVINIA 90
3 POP ANDREEA V Colegiul National ”Petru Rares” Beclean A MURESAN LAVINIA 90
4 COCIS COSMIN VI Colegiul National ”Petru Rares” Beclean A MURESAN LAVINIA 90
5 DIUGAN KATIA VI Scoala Gimnaziala ”Grigore Silasi” Beclean A DRAGOS CATALINA 100 I
6  HORDOUAN  IRINA VI Scoala Gimnaziala ”Grigore Silasi” Beclean A DRAGOS CATALINA 99 II
1 FORRAI DIANA VIII Colegiul National ”Petru Rares” Beclean A TODORAN LIANA 98 I
2 RUSU RALUCA VIII Colegiul National ”Petru Rares” Beclean A TODORAN LIANA 95
3 RUNCAN ROXANA VIII Scoala Gimnaziala Cristestii-Ciceului A TODOREAN ENIKO 95
1 POP CRISTINA IX Colegiul National ”Petru Rares” Beclean A TODORAN LIANA 90
2 SZASZ BOGDAN X Colegiul National ”Petru Rares” Beclean A MURESAN LAVINIA 95 PREMIU SPECIAL ”ESENTZA”
3 AFRENTOAIE ALEX X Colegiul National ”George Coșbuc” Nasaud A POP MARIA 90
4 SIDOR JENNIFER IX Liceul de Muzica „Tudor Jarda” Bistrita A TOMI ALINA 100 I
5 CADAR ALEXANDRA X Liceul de Muzica „Tudor Jarda” Bistrita A TOMI ALINA 93
6 MIHOLCA SIMINA X Liceul de Muzica „Tudor Jarda” Bistrita A TOMI ALINA 98 II
1 BARBU LARISA V Colegiul National ”Petru Rares” Beclean B MURESAN LAVINIA 80
2 POP ANDREEA V Colegiul National ”Petru Rares” Beclean B MURESAN LAVINIA 85
3 TAMAS PAUL V Colegiul National ”Petru Rares” Beclean B MURESAN LAVINIA 91 II
4 CIMPEAN NOEMI VI Colegiul National ”Petru Rares” Beclean B MURESAN LAVINIA 84
5 CIUI IULIA VI Colegiul National ”Petru Rares” Beclean B MURESAN LAVINIA 88
6 MOLDOVAN ROXANA VI Colegiul National ”Petru Rares” Beclean B MURESAN LAVINIA 82
7 TOTH ANTONIO VI Colegiul National ”Petru Rares” Beclean B MURESAN LAVINIA 89
8 FALUB ANDA VI Scoala Gimnaziala ”Grigore Silasi” Beclean B DRAGOS CATALINA 90 III
9 ORBAN ROBERT VI Scoala Gimnaziala ”Grigore Silasi” Beclean B DRAGOS CATALINA 94 I
1 BALAN DENISA VII Colegiul National ”Petru Rares” Beclean B ZINVELIU DIANA 80
2 BIDIAN ANDREEA VII Colegiul National ”Petru Rares” Beclean B MURESAN LAVINIA 81
3 KADAR STEFANIA VII Colegiul National ”Petru Rares” Beclean B MURESAN LAVINIA 83
4 LUP STEFAN VII Colegiul National ”Petru Rares” Beclean B MURESAN LAVINIA 82
5 BOTEAN BIANCA VIII Colegiul National ”Petru Rares” Beclean B TODORAN LIANA 80
6 CIPRIAN IUGA VIII Colegiul National ”George Coșbuc” Nasaud B BERCENI CAMELIA 77
7 BADIU ANCA VIII Colegiul National ”Liviu Rebreanu” Bistrita B IENCIU CAMELIA 92 I
8 PUTURA NICOLA VIII Colegiul National ”Liviu Rebreanu” Bistrita B IENCIU CAMELIA 85
9 MURESAN VICTOR VII Colegiul National ”Liviu Rebreanu” Bistrita B IENCIU CAMELIA 88 III
10 RUNCAN ROXANA VIII Scoala Gimnaziala Cristestii-Ciceului A TODOREAN ENIKO 90 II
1 GLIGA CRISTIAN X Colegiul National ”George Coșbuc” Nasaud B BERCENI CAMELIA 80
2 DANCI LARISA X Colegiul National ”George Coșbuc” Nasaud B BERCENI CAMELIA 92 II
3 MOSCU DIANA IX Colegiul National ”Petru Rares” Beclean B MURESAN LAVINIA 81
4 SZEKELY MIRIAM IX Colegiul National ”Petru Rares” Beclean B ZINVELIU DIANA 88
5 COPTIL REBECA X Colegiul National ”Petru Rares” Beclean B MURESAN LAVINIA 90 III
6 GHIMICI LAURA X Colegiul National ”Petru Rares” Beclean B MURESAN LAVINIA 85
7 RUSU TEODORA X Colegiul National ”Petru Rares” Beclean B MURESAN LAVINIA 84
8 POENAR LUIZA IX Liceul de Muzica „Tudor Jarda” Bistrita B TOMI ALINA 82
9 SINGEORZAN IOANA X Liceul de Muzica „Tudor Jarda” Bistrita B TOMI ALINA 86
10 MIHOLCA SIMINA X Liceul de Muzica „Tudor Jarda” Bistrita B TOMI ALINA 94 I
1 PAȘCA MARIA XI Colegiul National ”Petru Rares” Beclean B TODORAN LIANA 82
2 RUS ALISA XI Colegiul National ”Petru Rares” Beclean B TODORAN LIANA 87
3 CIOBOTAR DARIA XII Colegiul National ”Petru Rares” Beclean B TODORAN LIANA 94 I
4 DAROCZI DALMA XII Colegiul National ”Petru Rares” Beclean B MURESAN LAVINIA 91 III
5 SERGHIESCU ADRIANA XII Colegiul National ”Petru Rares” Beclean B MURESAN LAVINIA 92 II
6 OPREAN SARA XI Colegiul National ”Liviu Rebreanu” Bistrita B IENCIU CAMELIA 90
7 ZAGREAN RAMONA XI Colegiul National ”Liviu Rebreanu” Bistrita B IENCIU CAMELIA 89
8 CORNEA DENISA XI Colegiul National ”Liviu Rebreanu” Bistrita B IENCIU CAMELIA 84

 

 

Presedinte Comisie

Director,

Prof. Nicula Mircea Cristian