Este greu sa treci peste asa ceva

Nu poți descrie durerea si neputința, surpinderea în fața unui asemenea fapt.
Povestea vieții domnului profesor este într-o oarecare măsura și povestea vieții noastre. Cat vom trai vom duce mai departe povestea domnului profesor Prunea Dănuț.
În scurta noastră existenta trebuie sa ne urmam inima și instinctul.Instinctul domnului profesor a fost întotdeauna sa apere școala.Și a făcut acest lucru din inima.
Vom fi uniți pe viitor din respect pentru profesorii pe care nu-i mai avem lângă noi.
Slujba de înmormantare va avea loc miercuri, 20 august începând cu ora 12:00 la capela reformata.

ANUNT – BANI DE NAVETA

Urmatorii elevi sunt rugati insistent sa vina de urgenta la casieria liceului

Nr crt Nume, Prenume Clasa Domiciliu
1 Termure Radu VI Coldau
2 Hiticas Anamaria X-N Coldau
3 Berchi Lorand IX-F Coldau
4 Campan Carmen XI-N Coldau
5 Miresan Gheorghe V Coldau
6 Bogdan Maria X-E Coldau
7 Retegan X-N Coldau
8 Termure Sergiu VI Rusu de Jos
9 Maxim Larisa VI Rusu de Jos
10 Mendoiu Alexandru VI Rusu de Jos
11 Rodila Paul IX-F Cristestii Ciceului
12 Shecheli Alexandra IX-I Cristestii Ciceului
13 Hiticas Viorica Felicia IX-N2 Caian
14 Muresan Roxana XF Malin
15 Muresan Emilia XE Sintereag
16 Rus Gabriela XF Sintereag
17 Horoba Marcel IX-I Agriesel
18 Denes Timea XI-N Braniste
19 Talos Cristina IX-N1 Braniste
20 Oprea Cosmin XI-I2 Spermezeu
21 Bata Ionut IX-N1 Spermezeu
22 Lipiotean Simona IX-N1 Spermezeu
23 Hognogi Eugen XI-I2 Spermezeu
24 Macian Beatrice IX-F Uriu
25 Poenar Adelina IX-N1 Figa
26 Georgiu Darius IX-N2 Purcarete
27 Rus Iulia Ionela IX-N2 Negrilesti
28 Pop Nicolae Traian IX-S Zagra
29 Gancean Livia X-E Negrilesti
30 HITICAS GABRIEL X-F Negrilesti
31 POP VASILE VICTOR XF ZAGRA
32 VINTE SANDRA XI Mogoseni
33 BINDEA CRISTINA XN CHIUZA
34 FAUR VASILE XN GIURGESTI
35 MOLDOVAN ANDREEA XN APATIU
36 TRIFU ANAMARIA XN Uriu
37 CLAPA FLAVIU XS1 Negrilesti
38 HOROBA CLAUDIA XS1 TARLISUA
39 MAT ANAMARIA XS1 Spermezeu
40 POP SIMONA XS1 SASARM
41 RACIULA BIANCA XS1 Negrilesti
42 TODORAN ROBERT XS1 VITA
43 CAMPEAN ALEXANDRU XS2 RETEAG
44 CRETA SERGIU XIF1 Spermezeu
45 CLAPA GRIGORE XIIE DUMBRAVENI
46 SZILGYI SCILA IXI Uriu
47 MALUTAN CORNELIA IXS CHIUZA
48 BUCSA LORENA XIN BEUDIU
50 MURESAN ROXANA CRISTINA XF MALIN
51 FERNCZ ALEX MIHAI XN URIU